Niezwykłe warsztaty rozwojowe w mętlikowym stylu! Nie musisz być perfekcyjna, aby być szczęśliwa. #notperfectbuthappy

Kobiecość to coś więcej niż sukienki i makijaż. Kobiecość to wrażliwość, zmysłowość, emocje. Bycie kobietą jest niezwykłe, nieprzewidywalne, wyjątkowe. Dlatego celebruj z nami kobiecość – Twoją największą siłę. 

Każdego dnia jesteś dla innych: jesteś mamą, córką, żoną, siostrą, szefową, pracownicą, przyjaciółką… dzisiaj po prostu bądź sobą, dla siebie. Prawdziwą, subtelną, dowartościowaną kobietą.

 Nieperfekcyjna, nieidealna…ale szczęśliwa 

Podaruj sobie chwilę przyjemności, bo zasługujesz na to, jak nikt inny. Zatrzymaj się. Poczuj jak niesie Cię muzyka, jak otaczasz się zapachem ziół i kwiatów, jak cała stajesz się spokojem. 

Jesteś ważna. Najważniejsza 

Mamy przyjemność zaprosić Cię na wyjątkowe i przepięknie pachnące wydarzenie, na którym oprócz inspirującej i zmysłowej prelekcji seksuolożki, nastrojowego koncertu, będziemy od podstaw tworzyć spersonalizowane botaniczne kosmetyki. Tak naturalne i apetyczne, że będzie można je zjeść J

 Jaki mamy plan? 

  • Ziołowe przyjęcie pełne aromatów i cudownych ziół, przy których zapomnisz o codzienności, stworzysz dla siebie spersonalizowany luksusowy krem do twarzy oraz serum pod oczy, warsztat poprowadzi Marzena Wojtkowiak. 
  • Dowiesz się co zrobić, by być szczęśliwym … w łóżku, nikt tak pięknie i zmysłowo nie wprowadzi nas w tajemnice alkowy jak nasza ekspertka, seksuolożka Elżbieta Janicka:
  • Przeniesiesz się w inny wymiar podczas nastrojowego koncertu niezwykłego duetu Pauliny Łaby Torres i jej męża, Tomka Torresa
  • O Twoj look zadbamy w strefie przyjemności z marką modową Atelier Queen of Stars. Zapewnimy Ci indywidualną konsultację z profesjonalną stylistką. 
  • Całość uwieńczy przepyszny, pachnący ziołami catering opracowany specjalnie na tę okazję przez szefa kuchni restauracji Florian, który potrafi ujarzmić na talerzu dwa żywioły Ogień i Wodę.

Piątek, 19.08.2022 / 16:00 – 22:00 
Ogień i Woda, Restauracja Florian, Warszawa 

 Link do biletów: https://tiny.pl/wqjkv

W cenie biletów: otwarty bufet zimne i ciepłe dania, napoje, 2 luksusowe botaniczne kosmetyki (krem do twarzy i żel afrodyzjak pod oczy, zapewniamy cały sprzęt i komponenty do stworzenia ww. kosmetyków, indywidualna porada stylistki, prelekcja, koncert J

Dziś chcemy zadbać o Ciebie. Dziś chcemy skupić się na Tobie. Dziś chcemy pokazać Ci, jak być, a nie bywać. Bo zasługujesz na to, co najlepsze

Jesteśmy widoczni

„Każdego dnia jesteś dla innych: jesteś mamą, córką, żoną, siostrą, szefową, pracownicą, przyjaciółką… dzisiaj po prostu bądź sobą, dla siebie. Prawdziwą, subtelną, dowartościowaną kobietą.”

„Podaruj sobie chwilę przyjemności, bo zasługujesz na to, jak nikt inny. Zatrzymaj się. Poczuj jak niesie Cię muzyka, jak otaczasz się zapachem ziół i kwiatów, jak cała stajesz się spokojem. „

„Każdego dnia jesteś dla innych: jesteś mamą, córką, żoną, siostrą, szefową, pracownicą, przyjaciółką… dzisiaj po prostu bądź sobą, dla siebie.”

„Kobiecość to coś więcej niż sukienki i makijaż. Kobiecość to wrażliwość, zmysłowość, emocje. Bycie kobietą jest niezwykłe, nieprzewidywalne, wyjątkowe.”

„Kobiety znają to uczucie bardzo dobrze, tę presję dążenia do doskonałości, do wewnętrznego przymusu bycia Naj.”

„Podaruj sobie chwilę przyjemności, bo zasługujesz na to, jak nikt inny. Zatrzymaj się. Poczuj jak niesie Cię muzyka, jak otaczasz się zapachem ziół i kwiatów, jak cała stajesz się spokojem.”