Ty pomagasz nam
My pomagamy innym

Dołącz do naszej Fundacji Mętlik w Głowie

Co-branding

Konsumenci bardzo doceniają marki, które w realny sposób przyczyniają się do wprowadzania pozytywnych zmian wpływających na poprawę jakości życia. Angażując się w działania Fundacji Mętlik w głowie otrzymujesz możliwość wzmocnić zaufanie swoich klientów, zadbać o nowe strategie sprzedażowo-marketingowe, budować pozytywny wizerunek pracodawcy, firmy i partnera zaangażowanego społecznie. Przedstawmy wartości, jakimi warto się dzielić we wspólnej komunikacji wizerunkowej - świadczonych wzajemnie usługach, umieszczonym logotypie i patronacie.

Wolontariat pracowniczy

Fundacja Mętlik w głowie pomaga odnaleźć równowagę i zaprosić spokój do naszego życia. W tych burzliwych i niepewnych czasach, bardzo ważna jest umiejętność oddzielania i skupiania się na tym co ważne, a ważne jest “Dziś”. To właśnie DZIŚ musimy się mierzyć z wszechobecną presją różnych psychicznych nacisków czy też oczekiwań społecznych. Statystyki głoszą, że Polskie nastolatki mają najgorszą samoocenę w europie. Czy są takie osoby wśród Was? Zapraszając Zespół pracowników do projektów naszej Fundacji budujesz lojalność teamu, wzmacniasz więzi i przyczyniasz się do indywidualnego rozwoju, empatii, poznania nowych, bezcennych wartości.

Partner wspierający

Działania Fundacji Mętlik w głowie skupiają się na zweryfikowaniu problemu powodującego chaos i wskazaniu eksperckiej drogi rozwiązania i zapewnieniu fachowego wsparcia konkretnym podopiecznym i ich bliskim. Wykorzystując nasze inicjatywy Twoja firma może nie tylko pomóc wielu osobom zadbać o swoje zdrowie psychiczne i komfort w codzienności, ale również uratować życie. Twoje zaangażowanie da nam szansę otoczyć osoby chore lub potrzebujące wsparcia opieką profesjonalnych specjalistów. Pozwólmy by każdy człowiek zamienił swój wewnętrzny chaos na działanie.

Barter / Wsparcie Eksperckie

Wiemy jak istotne jest wsparcie i profesjonalizm lekarzy, terapeutów, edukatorów. Dążymy do oferowania skutecznej pomocy. Podopiecznym Fundacji rekomendujemy doświadczonych ekspertów. Jeśli Zespół Twojej firmy, udzielane usługi i produkty pozwolą nam wprowadzać jakościowe rozwiązania – zapraszamy do współpracy. Jesteśmy otwarci na każde wsparcie eksperckie w przygotowaniu indywidualnych projektów, opracowaniu artykułów, promocji wydarzeń i usług po partnerstwo edukacyjne i merytoryczne.

Event charytatywny

A gdyby tak zorganizować bal, wernisaż lub konkurs charytatywny? Nawiązując pozytywne relacje z pracownikami, kontrahentami i klientami – przy realizacji wspólnych inicjatyw społecznych – możesz prowadzić aukcję, licytację fantów czy zbiórkę środków w trakcie wydarzenia. Jednocześnie pomagasz przywrócić poczucie własnej wartości i ogarnąć chaos podopiecznych Fundacji Mętlik w głowie. Oferujemy wsparcie merytoryczne, kreatywne i organizacyjne w przygotowaniu oraz realizacji eventu, a także doradztwo w zakresie promocji. Ponoć każde dobro niesie za sobą kolejne dobro. Sprawdźmy!

Zostań partnerem Fundacji Mętlik w Głowie

Do prężnego rozwoju naszej Fundacji, która rozwiązując mętlik w głowie, motywuje do działania, niezbędne jest wsparcie partnerów biznesowych. To dzięki Waszej pomocy – firm zaangażowanych społecznie, inwestorów i społeczników – Fundacja Mętlik w głowie może ciągle się rozwijać i wspierać potrzebujących! Wybierając naszą Fundację na partnera działań społecznych pomagacie nam Państwo realizować: cele statutowe, docierać do osób pragnących dojść do równowagi psychicznej, wzmocnić poczucie własnej wartości i sprawczości w życiu. Wspólnie możemy wskazać właściwą drogę tak, aby każdy mógł być silny dla siebie, dla rodziny, dla otaczającego zmieniającego się świata zapewniając m.in. wsparcie ekspertów i lekarzy. Spokojna głowa i wewnętrzna siła daje możliwość spełniania się w życiu na różnych płaszczyznach, od tej zawodowej, po relacje z bliskimi i poczucie szczęścia.

Wspomóż Fundację indywidualnie

Pomóż nam przywrócić spokój i wypędzić chaos z życia!

Dzięki Waszemu wsparciu mamy szansę aktywnie działać, przywracając podopiecznym równowagę i szczęście w życiu.

Angażując się w pomoc razem z nami, możesz zmienić historię życia konkretnych osób i ich bliskich. Pomagamy w całej Polsce – podnosimy na duchu, edukujemy, dodajemy motywacji, a także możliwość podjęcia terapii. Dbamy o wspólną przyszłość.

To Twój drobny Gest wspiera innych w odzyskaniu zdrowia i równowagi psychicznej.

Sprawdź jak możesz pomóc

Zorganizuj zbiórkę

Zorganizuj zbiórkę

Pokaż swoim znajomym jak łatwo jest pomagać!

Facebook to miejsce, gdzie możesz poszerzać swoje horyzonty, oglądać zabawne memy i filmiki, spędzać czas ze znajomymi i… pomagać innym!
Masz okazję do świętowania i chcesz wykorzystać tę sytuację, aby pomóc innym? Świetna myśl! Zorganizuj zbiórkę na Facebooku z okazji urodzin, Halloween, Świąt Wielkanocy czy Bożego Narodzenia, albo z okazji braku okazji 😉

Pomagać możemy zawsze. Spróbuj raz i przekonaj się, ile radości otrzymasz w zamian!

Naszą misją jest
dbałość o dobrostan ludzi

Będąc naszym Partnerem możesz:

  • Realizować strategię CSR wspierając osoby , które zmagają się z poczuciem zagubienia, mętlikiem w głowie i brakiem pewności siebie.
  • Integrować pracowników wokół wartościowych projektów Fundacji.
  • Współpracować z pełnym pasji, kompetentnym i zmotywowanym zespołem Fundacji Mętlik w głowie.
  • Budować dostęp do eksperckiej wiedzy, produktów i usług dotyczących pomocy osobom chcących zmienić chaos w działanie.
  • Docierać do szerszych kręgów konsumentów.
  • Zwiększać poziom zaufania i przywiązania użytkowników do firmy i usług.
  • Komunikować mierzalne efekty okazywanego nam wsparcia.
  • Przeciwdziałać postępującym chorobom cywilizacyjnym o skali międzynarodowej.