Poznaj naszą fundację

Historia

Ostatnie lata to okres niepewności, lęku i wątpliwości związanych ze zmieniającą się  rzeczywistością. To czas nieoczekiwanych zwrotów akcji, choć wydawało się, że żyjemy w czasach, w których spokój, stabilizacja, poczucie bezpieczeństwa czy sukces są na wyciągniecie ręki. Nic bardziej mylnego. Globalne przemiany, rozwój technologii, pandemia czy działania wojenne pokazują, w jak niepewnych czasach żyjemy i jak cenne w życiu człowieka jest słowo ,,DZIŚ’’.

To właśnie DZIŚ musimy się mierzyć z wszechobecną presją różnych psychicznych nacisków czy też oczekiwań społecznych, a nawet utartych schematów/stereotypów.

W obliczu zagrożeń współczesnego świata pojawia się ON – niechciany MĘTLIK W GŁOWIE, który burzy pewność siebie, motywację do działania czy chęć do samodoskonalenia. Wiele pytań kłębi się w naszych głowach, pozostając bez odpowiedzi.

Czy potrafimy przyjąć i zaakceptować to co jest tu i teraz?

Czy nasze dotychczasowe życie było odzwierciedleniem pełni szczęścia?

Czy zdążymy zrealizować nasze plany i marzenia?

Co właściwie znaczy szczęście i dobrobyt?

Fundacja Mętlik w głowie jest pozytywną i ekspercką odpowiedzią na zapotrzebowanie wsparcia ludzi młodych i starszych, w zakresie rozwinięcia motywacji do działania, zbudowania asertywności. Naszym celem jest dążenie do zapewnienia dobrostanu psychicznego kierując się fundacyjnym mottem:

„Zamień swój wewnętrzny chaos na działanie”.

Nasz zespół wychodzi z misją, by w sposób holistyczny, ten chaotyczny mętlik w głowie towarzyszący nam na różnych etapach życia, wyprostować i rozplątać. Chcemy Was ukierunkować i pomagać w chwilach zwątpienia i słabości. Chcemy Wam pomóc w rozwoju.

Poznajmy się,  porozmawiajmy! Pójdziemy naprzód razem.

Zarząd fundacji

Perfekcyjna nieperfekcjonistka z głową pełną kreatywnych pomysłów .

Ponad 20  lat doświadczenia w marketingu i Public Relations, w tym od 15 lat prowadzi własną agencję mediową. Swoją wiedzę zdobyła głównie w praktyce, która też pozwoliła jej ukształtować zdolności komunikacyjne.

Laureatka wielu plebiscytów i wyróżnień biznesowych, ale najbliższa jej sercu jest statuetka Businesswoman Awards. Uważa, że podstawą sukcesu  jest wiara w realizowany projekt połączona z konsekwentnym realizowaniem wytyczonych celów.

Ale przede wszystkim wrażliwa i empatyczna kobieta, która podobnie jak wielu z Was walczyła z przeciwnościami losu. Były zwycięstwa i porażki, wzloty i upadki. Dzisiaj jest pewna, że wszystko, co przeżyła było potrzebne, żeby mogła znaleźć się tu, gdzie jest i pomagać innym.

Prywatnie uwielbia podróżowanie połączone z odkrywaniem ciekawych smaków i różnorodności lokalnych kuchni. Miłośniczka zdrowego jedzenia i fotografii kulinarnej.

Ponad 20 lat doświadczenia w marketingu i public relations, w tym od 15 lat prowadzi własną agencję mediową. Laureatka wielu plebiscytów i wyróżnień biznesowych, ale najbliższa jej sercu jest statuetka Businesswoman Awards. Uważa, że podstawą sukcesu jest wiara w realizowany projekt połączona z konsekwentnym realizowaniem wytyczonych celów. 

Prywatnie uwielbia podróżowanie połączone z odkrywaniem ciekawych smaków i różnorodności kuchni regionalnych. Miłośniczka zdrowego jedzenia i fotografii kulinarnej.

Agnieszka Dąbrowska
Założycielka i Prezes Zarządu Fundacji

Rada fundacji

Hanna Adamczak
Przewodnicąca Rady Fundacji

Katarzyna Izabela Syrówka
Członek Rady Fundacji

Katarzyna Krupa
Członek Rady Fundacji

Alina Roszczyńska
Członek Rady Fundacji

Misja

Pora uświadomić sobie, że mętlik w głowie to chaos, który towarzyszy ludziom na różnych etapach życia. Ten stan to niepewność, która pojawia się w najtrudniejszych momentach, w chwilach zwątpienia i słabości.

Na co stawiamy?

Naszą misją jest podjęcie różnych działań, by w sposób holistyczny pomóc Wam osiągnąć nie tylko równowagę kompetencji emocjonalnych, społecznych i zawodowych, ale przede wszystkim poprawić zdolność asertywności i uporządkować wewnętrzny bałagan. Wskazać właściwą drogę tak, byście byli silni dla siebie, dla rodziny, dla otaczającego zmieniającego się świata. Wtedy odnajdziecie poczucie własnej wartości i możliwość decydowania o własnym życiu.

Naszą misją jest Dbałość o Ciebie.

Statut


Kliknij i sprawdź jakie są założenia naszej Fundacji, jak działamy i w jaki sposób chcemy osiągać nasze cele.