“Not PERFECT but HAPPY”

W imieniu zespołu fundacji Mętlik w Głowie mamy zaszczyt zaprosić na bardzo  inspirujące wydarzenie. Przed nami chwile w gronie niezwykłych kobiet.

25 czerwca, godzina 10:00 – odbędzie się inauguracja kampanii społecznej pod hasłem “Not PERFECT but HAPPY”. 

Nasz event to mnóstwo pozytywnej energii i kobiecej siły – każda z pań znajdzie tam coś dla siebie:

  • Podczas prelekcji dowiecie się jak zbudować przyjacielską relację z własnym ciałem, jak radzić sobie z hejtem oraz dlaczego wszystkie zmiany warto zaczynać od siebie. Podpowiemy kiedy jest dobry moment, by odnaleźć własną drogę zawodową i o tym jak praca z pasją może nas doprowadzić na sam szczyt kariery. Wyjaśnimy dlaczego warto pracować na własnym potencjale a nie skupiać się na deficytach.
  • W strefie beauty będą czekać specjalistki, które zdradzą tajniki dziennego makijażu, opowiedzą o pielęgnacji, pomogą również w doborze idealnego kształtu brwi.
  • Nie zabraknie też oryginalnej kobiecej biżuterii i pysznej strefy foodies z przysmakami z całego świata…i wiele więcej! 
  • Nie tylko o ciało ale i o doznania artystyczne zadba Sabina Sago – charyzmatyczna wokalistka o niezwykłej barwie głosu, nie bez powodu nazywana polską Tiną Turner. 

Nie zabraknie głębokich kobiecych rozmów, networkingu, śmiechu i świetnej zabawy. Dowiesz się jak odnaleźć poczucie własnej wartości, pokochać siebie samą i zbudować zdrową, szczęśliwą relację ze sobą i swoim ciałem. Poznasz swoje mocne strony, rozwiniesz kompetencję i spędzisz dzień w otoczeniu wspaniałych, inspirujących kobiet. 

Nie musisz być perfekcyjna, by być szczęśliwa. 

To spotkanie jest początkiem naszej kampanii #notperfectbuthappy 

  • przyłącz się do nas i zacznij zmiany już teraz. 

Kiedy? 25 czerwca 

Gdzie? Bistro Caterie, ul. Modlińska 199, na pięknej warszawskiej Białołęce 

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Zapisz się już dziś i wypełnij formularz: https://bit.ly/3NTTMxZ 

Czekamy na Ciebie! 

Jesteśmy widoczni

„Event to mnóstwo pozytywnej energii i kobiecej siły – każda kobieta znajdzie tam coś dla siebie”

„Kobiety znają to uczucie bardzo dobrze, tę presję dążenia do doskonałości, do wewnętrznego przymusu bycia Naj.”

„Za pomocą kampanii, głosimy stanowcze NIE w kwestii wygórowanych wizji osób stojących obok, a także własnym oczekiwaniom, które czasem to my kobiety same narzucamy na siebie, starając się sprostać, wypełniając określoną rolę..”

„Wygląd to wizytówka, a kilka kilogramów w jedną czy drugą stronę jest niedopuszczalne. Musisz być perfekcyjna, bo co inni powiedzą? „

„W pewnym momencie przestajemy odróżniać czy to my chcemy być najlepsze dla siebie, czy świat chce byśmy były najlepsze dla niego?  „

„Z kolei tylko  4 na 100 kobiet w Polsce podoba się samym sobie, a aż 84 % dorosłych kobiet poddałoby się operacji plastycznej, gdyby było je na to stać.”