Zobacz jak pomagamy

Niezwykłe warsztaty rozwojowe w mętlikowym stylu! Nie musisz być perfekcyjna, aby być szczęśliwa. #notperfectbuthappy

Kobiecość to coś więcej niż sukienki i makijaż. Kobiecość to wrażliwość, zmysłowość, emocje. Bycie kobietą jest niezwykłe, nieprzewidywalne, wyjątkowe. Dlatego celebruj z nami kobiecość – Twoją największą siłę. 

Każdego dnia jesteś dla innych: jesteś mamą, córką, żoną, siostrą, szefową, pracownicą, przyjaciółką… dzisiaj po prostu bądź sobą, dla siebie. Prawdziwą, subtelną, dowartościowaną kobietą.

 Nieperfekcyjna, nieidealna…ale szczęśliwa 💙

Podaruj sobie chwilę przyjemności, bo zasługujesz na to, jak nikt inny. Zatrzymaj się. Poczuj jak niesie Cię muzyka, jak otaczasz się zapachem ziół i kwiatów, jak cała stajesz się spokojem. 

Jesteś ważna. Najważniejsza 

Mamy przyjemność zaprosić Cię na wyjątkowe i przepięknie pachnące wydarzenie, na którym oprócz inspirującej i zmysłowej prelekcji seksuolożki, nastrojowego koncertu, będziemy od podstaw tworzyć spersonalizowane botaniczne kosmetyki. Tak naturalne i apetyczne, że będzie można je zjeść J

 Jaki mamy plan? 

  • Ziołowe przyjęcie pełne aromatów i cudownych ziół, przy których zapomnisz o codzienności, stworzysz dla siebie spersonalizowany luksusowy krem do twarzy oraz serum pod oczy, warsztat poprowadzi Marzena Wojtkowiak. 
  • Dowiesz się co zrobić, by być szczęśliwym … w łóżku, nikt tak pięknie i zmysłowo nie wprowadzi nas w tajemnice alkowy jak nasza ekspertka, seksuolożka Elżbieta Janicka:
  • Przeniesiesz się w inny wymiar podczas nastrojowego koncertu niezwykłego duetu Pauliny Łaby Torres i jej męża, Tomka Torresa
  • O Twoj look zadbamy w strefie przyjemności z marką modową Atelier Queen of Stars. Zapewnimy Ci indywidualną konsultację z profesjonalną stylistką. 
  • Całość uwieńczy przepyszny, pachnący ziołami catering opracowany specjalnie na tę okazję przez szefa kuchni restauracji Florian, który potrafi ujarzmić na talerzu dwa żywioły Ogień i Wodę.

Piątek, 19.08.2022 / 16:00 – 22:00 
Ogień i Woda, Restauracja Florian, Warszawa 

 Link do biletów: https://tiny.pl/wqjkv

W cenie biletów: otwarty bufet zimne i ciepłe dania, napoje, 2 luksusowe botaniczne kosmetyki (krem do twarzy i żel afrodyzjak pod oczy, zapewniamy cały sprzęt i komponenty do stworzenia ww. kosmetyków, indywidualna porada stylistki, prelekcja, koncert J

Dziś chcemy zadbać o Ciebie. Dziś chcemy skupić się na Tobie. Dziś chcemy pokazać Ci, jak być, a nie bywać. Bo zasługujesz na to, co najlepsze

“Not PERFECT but HAPPY”.

W imieniu zespołu fundacji Mętlik w Głowie mamy zaszczyt zaprosić na bardzo  inspirujące wydarzenie. Przed nami chwile w gronie niezwykłych kobiet.

25 czerwca, godzina 10:00 – odbędzie się inauguracja kampanii społecznej pod hasłem “Not PERFECT but HAPPY”. 

Nasz event to mnóstwo pozytywnej energii i kobiecej siły – każda z pań znajdzie tam coś dla siebie:

  • Podczas prelekcji dowiecie się jak zbudować przyjacielską relację z własnym ciałem, jak radzić sobie z hejtem oraz dlaczego wszystkie zmiany warto zaczynać od siebie. Podpowiemy kiedy jest dobry moment, by odnaleźć własną drogę zawodową i o tym jak praca z pasją może nas doprowadzić na sam szczyt kariery. Wyjaśnimy dlaczego warto pracować na własnym potencjale a nie skupiać się na deficytach.
  • W strefie beauty będą czekać specjalistki, które zdradzą tajniki dziennego makijażu, opowiedzą o pielęgnacji, pomogą również w doborze idealnego kształtu brwi.
  • Nie zabraknie też oryginalnej kobiecej biżuterii i pysznej strefy foodies z przysmakami z całego świata…i wiele więcej! 
  • Nie tylko o ciało ale i o doznania artystyczne zadba Sabina Sago – charyzmatyczna wokalistka o niezwykłej barwie głosu, nie bez powodu nazywana polską Tiną Turner. 

 

Nie zabraknie głębokich kobiecych rozmów, networkingu, śmiechu i świetnej zabawy. Dowiesz się jak odnaleźć poczucie własnej wartości, pokochać siebie samą i zbudować zdrową, szczęśliwą relację ze sobą i swoim ciałem. Poznasz swoje mocne strony, rozwiniesz kompetencję i spędzisz dzień w otoczeniu wspaniałych, inspirujących kobiet. 

Nie musisz być perfekcyjna, by być szczęśliwa. 

To spotkanie jest początkiem naszej kampanii #notperfectbuthappy 

  • przyłącz się do nas i zacznij zmiany już teraz. 

Kiedy? 25 czerwca 

Gdzie? Bistro Caterie, ul. Modlińska 199, na pięknej warszawskiej Białołęce 

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Zapisz się już dziś i wypełnij formularz: https://bit.ly/3NTTMxZ 

Czekamy na Ciebie!